Shopping Cart
modne zabawki dzieci

Modne zabawki dla dzieci 2021

Zastanów się, co w dzieciństwie sprawiało Ci największą radość? Na pewno fantastyczny czas spędzony z przyjaciółmi z podwórka, ale też zabawa ulubionymi zabawkami. Zabawki są nieodzownym elementem, który na stałe wkracza w życie każdego dziecka. Prawdziwe bestsellery wśród zabawek nie tylko bawią, ale również wspierają rozwój. Najpopularniejsze z nich zawarliśmy w poniższym artykule. Niewątpliwe takie zabawki dla dzieci są godne polecenia.

Powrót do przeszłości – zabawki z drewna

modne zabawki dla dzieciaków
Zabawki dla dzieciaków modne w 2021 roku

Zabawki z drewna stały się prawdziwym hitem. Ponadczasowe drewno przeżywa swój renesans. Są trwałe, estetyczne i niewątpliwie wspierają rozwój psycho-fizyczny dziecka. Wśród hitów 2021 są drewniane kolorowe kamyki, które są w postaci wielokątnych brył. Mają różną wielkość, a zabawa nimi pobudza kreatywność i zręczność dziecka. Kamyki są w różnych kolorach i można stworzyć z nich kamienną wieżę. Zabawa kamieniami uczy logicznego myślenia, rozróżniania kształtów i kolorów. Wspiera prawidłowy rozwój koordynacji ręka-oko. Dzieci lubią proste rzeczy, gdyż dzięki nim mogą rozwijać swoją wyobraźnię.

Drewniane układanki również cieszą się sporym zainteresowaniem wśród dzieci. Są to układanki uczące rozpoznawania kolorów, kształtów, powtarzalności wzorów, ale też takie, które ułatwiają naukę liczenia, będąc równocześnie bardzo dobrą formą pomocy edukacyjnej.

Zabawki dla dzieci – gumowe klocki

Klocki nigdy nie wyjdą z mody, gdyż dzieci od wieków uwielbiają taką formę zabawy.  Gumowe klocki dedykowane są młodszej grupie wiekowej. Materiał z jakiego są wykonane jest bardzo przyjemny w dotyku. Są elastyczne i można je układać na nieskończenie wiele sposobów. Występują w wielu rożnych kolorach, które równocześnie są stonowane i przyjemne dla oka.

Będąc w temacie kloców, nie można nie wspomnieć o klockach sensorycznych. Ostatnio wiele mówi się o prawidłowym przebiegu integracji sensorycznej, czyli właściwym odbiorze bodźców przy pomocy zmysłów. Klocki sensoryczne pozwalają odbierać sygnały głównie za pomocą dotyku oraz wzroku. Klocki pokryte są surowcem o różnych fakturach. Dziecko może za pomocą zmysłów ćwiczyć prawidłową reakcję na otoczenie. Klocki posiadają również wgłębienia, które umożliwiają łączenie ich w jedną całość. Każde dziecko powinno, zwłaszcza we wczesnym okresie życia, posiadać klocki sensoryczne.

Pluszaki 2021

Pluszaki kocha każde dziecko. Są miłe w dotyku, można się do nich przytulić, zabrać na spacer czy też pójść z nimi spać. Obecne pluszaki, to nie tylko misie uszatki, ale wiele fajnych i kreatywnych postaci. Są to pluszowe zwierzęta, które do złudzenia przypominają prawdziwe okazy. Owoce i warzywa, gdzie dziecku może nieustannie towarzyszyć ulubiony smakołyk z talerza obiadowego. Mogą one również służyć jako zachęta do nauki mówienia. Wśród nich prawdziwym hitem są składowe jedzenia – oprócz wspomnianych owoców i warzyw, może to być jajko sadzone, pluszowy chleb, bułka czy rogalik. Pluszaki wykonane są z wysokiej jakości bawełny – materiału przyjemnego dla skóry dziecka.

Bestsellery wśród zabawek – Gapik.pl

Szukając modnych zabawek 2021, warto odwiedzić sklep internetowy Gapik.pl. Już na wstępie szata graficzna sklepu zachęca do dalszej eksploracji wyszczególnionych kategorii. Znajdziesz tam wiele zabawek renomowanych producentów. Wysoka jakość wykonania, to tylko jedna z licznych zalet zabawek będących w ofercie sklepu. Warto również wspomnieć, że w sklepie znajdują się ubranka dla dzieci oraz akcesoria dla młodych mam. Sklep nieustannie rozbudowuje swój asortyment o kolejne bestsellery wśród zabawek, więc warto śledzić ich na bieżąco. Cena produktów jest atrakcyjna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Od zamówień powyżej 100PLN

14 dni na zwrot

14-dniowy okres zwrotu

Wysoka jakość

Produkty bezpieczne dla dzieci

Bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa / Tpay