Shopping Cart

Metody Płatności

Metody płatności obejmują PayPal i karty kredytowe.

PayPal to bezpieczniejszy i łatwiejszy sposób wysyłania i otrzymywania pieniędzy przez Internet. Po wybraniu PayPal jako metody płatności zostaniesz połączony z witryną PayPal, na której możesz dokonać płatności.

PayPal może być używany do kupowania przedmiotów za pomocą karty kredytowej (Visa, MasterCard, Discover i American Express), karty debetowej lub czeku elektronicznego (tj. Przy użyciu zwykłego konta bankowego).

1) Po przejrzeniu swoich produktów na stronie koszyka, możesz kliknąć i zapłacić za pomocą PayPal. Następnie opuścisz naszą witrynę i wejdziesz na stronę PayPal.
2) Możesz zalogować się na swoje konto PayPal lub utworzyć nowe, jeśli jeszcze go nie masz.
3) Możesz korzystać z PayPal, jak chcesz, zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Powody, dla których zalecamy korzystanie z PayPal: Płatność jest identyfikowalna. Korzystając z konta PayPal, możesz śledzić status swojej płatności. Podczas dokonywania płatności za zamówienie nie musisz używać swojej karty kredytowej w trybie online (możesz dokonać przelewu bezpośrednio z konta bankowego). Podczas korzystania z karty kredytowej za pośrednictwem PayPal nikt nie zobaczy numeru karty kredytowej, co zminimalizuje ryzyko nieautoryzowanego użycia.

Darmowa dostawa

Od zamówień powyżej 100PLN

14 dni na zwrot

14-dniowy okres zwrotu

Wysoka jakość

Produkty bezpieczne dla dzieci

Bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa / Tpay