Koszyk
Modne zabawki 2021

Modne zabawki dla dzieci 2021

Zastanów się, co w dzieciństwie sprawiało Ci największą radość? Na pewno fantastyczny czas spędzony z przyjaciółmi z podwórka, ale też zabawa ulubionymi zabawkami. Zabawki są nieodzownym elementem, który na stałe wkracza w życie każdego dziecka. Prawdziwe bestsellery wśród zabawek nie tylko bawią, ale również wspierają rozwój. Najpopularniejsze z nich zawarliśmy w poniższym artykule. Niewątpliwe takie zabawki dla dzieci są godne polecenia.

Powrót do przeszłości – zabawki z drewna

modne zabawki dla dzieciaków
Zabawki dla dzieciaków modne w 2021 roku

Zabawki z drewna stały się prawdziwym hitem. Ponadczasowe drewno przeżywa swój renesans. Są trwałe, estetyczne i niewątpliwie wspierają rozwój psycho-fizyczny dziecka. Wśród hitów 2021 są drewniane kolorowe kamyki, które są w postaci wielokątnych brył. Mają różną wielkość, a zabawa nimi pobudza kreatywność i zręczność dziecka. Kamyki są w różnych kolorach i można stworzyć z nich kamienną wieżę. Zabawa kamieniami uczy logicznego myślenia, rozróżniania kształtów i kolorów. Wspiera prawidłowy rozwój koordynacji ręka-oko. Dzieci lubią proste rzeczy, gdyż dzięki nim mogą rozwijać swoją wyobraźnię.

Drewniane układanki również cieszą się sporym zainteresowaniem wśród dzieci. Są to układanki uczące rozpoznawania kolorów, kształtów, powtarzalności wzorów, ale też takie, które ułatwiają naukę liczenia, będąc równocześnie bardzo dobrą formą pomocy edukacyjnej.

Zabawki dla dzieci – gumowe klocki

Klocki nigdy nie wyjdą z mody, gdyż dzieci od wieków uwielbiają taką formę zabawy.  Gumowe klocki dedykowane są młodszej grupie wiekowej. Materiał z jakiego są wykonane jest bardzo przyjemny w dotyku. Są elastyczne i można je układać na nieskończenie wiele sposobów. Występują w wielu rożnych kolorach, które równocześnie są stonowane i przyjemne dla oka.

Będąc w temacie kloców, nie można nie wspomnieć o klockach sensorycznych. Ostatnio wiele mówi się o prawidłowym przebiegu integracji sensorycznej, czyli właściwym odbiorze bodźców przy pomocy zmysłów. Klocki sensoryczne pozwalają odbierać sygnały głównie za pomocą dotyku oraz wzroku. Klocki pokryte są surowcem o różnych fakturach. Dziecko może za pomocą zmysłów ćwiczyć prawidłową reakcję na otoczenie. Klocki posiadają również wgłębienia, które umożliwiają łączenie ich w jedną całość. Każde dziecko powinno, zwłaszcza we wczesnym okresie życia, posiadać klocki sensoryczne.

Pluszaki 2021

Pluszaki kocha każde dziecko. Są miłe w dotyku, można się do nich przytulić, zabrać na spacer czy też pójść z nimi spać. Obecne pluszaki, to nie tylko misie uszatki, ale wiele fajnych i kreatywnych postaci. Są to pluszowe zwierzęta, które do złudzenia przypominają prawdziwe okazy. Owoce i warzywa, gdzie dziecku może nieustannie towarzyszyć ulubiony smakołyk z talerza obiadowego. Mogą one również służyć jako zachęta do nauki mówienia. Wśród nich prawdziwym hitem są składowe jedzenia – oprócz wspomnianych owoców i warzyw, może to być jajko sadzone, pluszowy chleb, bułka czy rogalik. Pluszaki wykonane są z wysokiej jakości bawełny – materiału przyjemnego dla skóry dziecka.

Bestsellery wśród zabawek – Gapik.pl

Szukając modnych zabawek 2021, warto odwiedzić sklep internetowy Gapik.pl. Już na wstępie szata graficzna sklepu zachęca do dalszej eksploracji wyszczególnionych kategorii. Znajdziesz tam wiele zabawek renomowanych producentów. Wysoka jakość wykonania, to tylko jedna z licznych zalet zabawek będących w ofercie sklepu. Warto również wspomnieć, że w sklepie znajdują się ubranka dla dzieci oraz akcesoria dla młodych mam. Sklep nieustannie rozbudowuje swój asortyment o kolejne bestsellery wśród zabawek, więc warto śledzić ich na bieżąco. Cena produktów jest atrakcyjna.

FAQ

Co jest teraz popularne dla dzieci?

Dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat popularne są bajki, kreskówki i gry video. Najpopularniejsze bajki to te o małych zwierzątkach, takich jak misie, króliki, kotki i pieski. Dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat popularne są gry wideo, sporty i muzyka. Najpopularniejsze gry wideo to te o samochodach i przygodach.

Jakie zabawki dla 7 latka?

Jeśli masz 7 latka, który uwielbia się bawić, to dobry wybór zabawek dla niego to te, które są interaktywne i pozwalają mu się rozwijać. Dobre zabawki dla 7 latków to takie, które uczą ich poprzez zabawę, a jednocześnie bawią się tak dobrze, że nie chcą się ich pozbyć. Świetnym wyborem są na przykład gry edukacyjne, które uczą poprzez zabawę, a także klocki, które pomagają rozwijać kreatywność i umiejętności manualne. Warto pamiętać, że 7-latek to jeszcze dziecko, które potrzebuje czasu i uwagi, dlatego dobre zabawki to takie, które wymagają obecności rodzica lub opiekuna.

Co jest modne w 2021 kategorii zabawki?

W 2021 roku najpopularniejszymi zabawkami dla dzieci będą te, które pomagają rozwijać ich umiejętności motoryczne i poznawcze. Popularne będą także zabawki, które umożliwiają dzieciom kreatywne zabawy. W tym roku do łask powrócą także klasyczne zabawki, takie jak lalki, klocki i auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Od zamówień powyżej 299PLN

14 dni na zwrot

14-dniowy okres zwrotu

Wysoka jakość

Produkty bezpieczne dla dzieci

Bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa / Tpay