Informacje

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do Nas

Znajdziesz Nas na

Zabawki na każdą kieszeń

Zabawki na każdą kieszeń: Przystępne cenowo i jakościowo opcje dla każdej rodziny

Gdy przychodzi czas na znalezienie odpowiedniej zabawki dla dziecka, może być ciężko stwierdzić, od czego zacząć. Przy tak wielu opcjach na rynku, trudno jest ustalić, które z nich są warte Twoich pieniędzy. Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Oto kilka niedrogich i wysokiej jakości zabawek

Jako rodzice, zawsze chcemy dać naszym dzieciom wszystko, co najlepsze, w tym zabawki. Jednak przy tak dużym wyborze sami nie wiemy na co się zdecydować. Nie wspominając już o tym, że koszty mogą szybko wzrosnąć, przez co wiele rodzin czuje się przytłoczonych i nie wie, co zrobić.

Ale nie obawiaj się! Istnieje wiele niedrogich i wysokiej jakości opcji zabawek, które nie rozbiją banku. Oto kilka wspaniałych opcji dla każdego budżetu.

Poniżej 20 złotych

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby znaleźć wspaniałą zabawkę dla swojego dziecka. W rzeczywistości istnieje wiele opcji poniżej 20 złotych, które z pewnością zapewnią godziny rozrywki. Oto kilka pomysłów:

 • Play-Doh: Ta klasyczna zabawka jest nadal hitem wśród dzieci w każdym wieku. Małe opakowanie Play-Doh można znaleźć za mniej niż 10 zł, i jest to świetny sposób, aby zachęcić kreatywność i wyobraźnię.
 • Puzzle: Puzzle to świetny sposób, aby utrzymać dzieci rozrywkę i pomóc rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów np. puzzle firmy Trefl. Można znaleźć puzzle za mniej niż 20 zł w większości sklepów, i są one w różnych tematów i poziomów trudności.
 • Klocki: Czy to LEGO lub Mega Bloks, bloki budowlane są doskonałym sposobem, aby zachęcić kreatywność i wyobraźnię. Można znaleźć małe zestawy za mniej niż 20 zł, które są idealne dla młodszych dzieci.

Poniżej 30 złotych

Jeśli masz trochę więcej do wydania, istnieje wiele opcji pod 30 zł, które z pewnością będą hitem z twoim dzieckiem. Oto kilka pomysłów na zabawki:

 • Gry planszowe: Gry planszowe to świetny sposób, aby zebrać rodzinę razem na trochę zabawy. Można znaleźć klasyczne gry jak Monopoly, Chińczyk de lux lub nowsze opcje jak Codenames dla poniżej 30 zł.
 • Outdoor Toys: Jeśli twoje dziecko uwielbia bawić się na zewnątrz, istnieje wiele niedrogich opcji. Frisbee, lina do skakania, lub kreda na chodniku są wszystkie wielkie opcje, które można znaleźć za taką cenę.
 • Materiały plastyczne: Jeśli Twoje dziecko uwielbia tworzyć, rozważ kupno ich kilka nowych przyborów artystycznych. Zestaw kolorowych ołówków lub markerów można znaleźć za mniej niż 20 zł, a szkicownik lub płótno można znaleźć za mniej niż 30 zł.

Poniżej 50 złotych

Jeśli jesteś skłonny wydać trochę więcej, istnieje wiele opcji poniżej 50 zł, które zapewnią godziny rozrywki. Przykładowe zabawki:

 • Science Kits: Zestawy naukowe to świetny sposób na zachęcenie do nauki i eksploracji. Można znaleźć zestawy za mniej niż 50 zł, które obejmują takie tematy jak chemia, fizyka i astronomia.
 • Samochody zdalnie sterowane: auta zdalnie sterowane są klasyczną zabawką, która nigdy nie wychodzi z mody. Można znaleźć opcje poniżej 50 zł, które są idealne dla młodszych dzieci lub starszych dzieci, które kochają dobry wyścig.
 • Lalki i figurki akcji: Jeśli Twoje dziecko uwielbia bawić się w udawanie, rozważ kupienie im nowej lalki lub figurki akcji. Można znaleźć opcje dla poniżej 50 zł, które pochodzą z akcesoriami i są idealne dla wyobraźni gry.

Poniżej 100 złotych

Jeśli naprawdę chcesz wydać trochę więcej, istnieje wiele opcji poniżej 100 zł, które z pewnością sprawią, że dzień Twojego dziecka będzie niezapomniany. Oto kilka pomysłów:

 • Play Kitchen: Jeśli Twoje dziecko uwielbia bawić się w szefa kuchni, rozważ kupienie im kuchni do zabawy. Można znaleźć opcje dla poniżej 100 zł, które pochodzą z akcesoriami, takimi jak jedzenie gry i naczynia.
 • Zestawy LEGO: Jeśli Twoje dziecko uwielbia budować, rozważyć zakup ich większy zestaw LEGO. Można znaleźć opcje dla poniżej 100 zł, które pochodzą z setek kawałków i godzin zabawy budowania.
 • Ride-On Toys: Jeśli Twoje dziecko uwielbia być w ruchu, rozważ kupienie im ride-on
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Od zamówień powyżej 299PLN

14 dni na zwrot

14-dniowy okres zwrotu

Wysoka jakość

Produkty bezpieczne dla dzieci

Bezpieczna płatność

PayPal / MasterCard / Visa / Tpay